شرایط و مقررات مهد و پیش دبستانی سهیل در خیابان نبرد ستاره دار است:

 1. ساعت کاری مهد کودک و پیش دبستانی سهیل واقع در خیابان پیروزی، از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ می باشد.
 2. از والدین محترم خواهشمند است هنگام ثبت نام، درخواست های خود را جهت مشاوره حضوری با مدیریت مهد کودک (پیشنهاد و انتقاد در خصوص عملکرد، خدمات و آموزش های مهد و پیش دبستانی نبرد) هماهنگ بفرمایید.
 3. پرداخت شهریه به صورت نقدی بوده و در صورت پرداخت به موقع از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.
 4. درخواست صبحانه و نهار برای فرزندتان مستقیماً با دفتر مهد کودک سهیل به شماره تلفن های ارائه شده در تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.
 5. اگر وسیله ای از کودک در مهد جا بماند، در اسرع وقت به مهد اعلام بفرمایید.
 6. به اطلاعیه ها و برنامه های اعلام شده در کانال تلگرام مهد توجه داشته باشید.
 7. کودک خود را آراسته و پاکیزه به مهد بیاورید.
 8. تغذیه و میوه کودک در ظرف درب دار باشد و همیشه همراه کودکتان لوازم بهداشتی مانند دستمال کاغذی، دستمال مرطوب، حوله کوچک و لباس اضافی و دمپایی همراه باشد.
 9. شرکت والدین در جلسات آموزش و اولیا مربیان، حائز اهمیت بوده و شرکت در این جلسات الزامی می باشد.
 10. خواهشمند است کودکان در ساعات تعیین شده در مهد حضور یابند و ساعات ترخیص کودکانتان ثابت باشد.
 11. هرگونه تاخیر در تحویل یا غیبت کودکتان به دفتر مدیریت اعلام داده شود.
 12. از پذیرفتن کودکان بیمار و دارو اکیداً معذوریم.
 13. خواهشمند است آموزش های مهد را جدی گرفته و در صورت غیبت کودکتان، تکالیف مربوطه را از دفتر مهد کودک و پیش دبستانی سهیل تحویل بگیرید.
 14. از آوردن هر گونه تنقلاتی مانند چیپس، پفک، شکلات، لواشک و آلوچه جداً خودداری نمایید.
 15. مهد در برگرداندن وسایل مصرفی کودکان که به صورت فردی یا گروهی استفاده می کنند مسئولیتی ندارند.
 16. مهد کودک هیچ گونه مسئولیتی در قبال وسایل زیتنی، پول و هرگونه اسباب بازی کودکان در مهد کودک ندارد. لزوماً از ارسال اسباب بازی توسط کودکان به مهد خودداری فرمایید.
 17. تعطیلات مهد کودک شامل تعطیلات رسمی کشور بوده و تمامی ایام غیر از تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران، مهد کودک باز و پذیرای کودکان شما خواهد بود.
 18. درخواست های پیش پا افتاده و انفرادی جهت کودکتان را از طریق یادداشت یا تلگرام مهد کودک مطرح بفرمایید.
 19. کلیه آموزش های مهد کودک و پیش دبستانی سهیل که بهترین و مدیمی ترین مهد در محموده پیروزی است به صورت ماهنامه هر ماه ارائه می گردد. لطفاً اولیا جهت دریافت برنامه های آموزشی به صورت حضوری از دفتر مهد دریافت نمایند.
 20. پس از پایان دوره پیش دبستانی و سال تحصیلی، گواهینامه پایان دوره به کودکانی ارائه می گردد که تمام سال تحصیلی را در کلاس های مهد کودک سهیل حضور داشته باشند.
 21. با توجه به تخصص مدیریت مهد، از زمینه های مشاوره ای در جهت بهبود اختلال سلوک رفتار کودکتان می توانید در بهتری مهد کودک شرق تهران استفاده نمایید.
 22. در مورد کودکان تمام وقت یا کودکانی که خارج از ساعت اداری به مهد تحویل داده می شود در صورت انتظار خواب برای فرزندتان با دفتر مهد کودک و پیش دبستانی سهیل واقع در خیابان پیروزی هماهنگ بفرمایید.
 23. در صورت تمایل به تشویق کودکتان با کادو، با دفتر مهد کودک و پیش دبستانی سهیل هماهنگی های لازم را به عمل بیاورید.
 24. ثبت نام کودکان در مقطع پیش دبستانی از ابتدای خرداد ماه آغاز می شود. در صورت تمایل، با دفتر مهد به صورت حضوری یا تلفنی هماهنگ بفرمایید.
 25. با توجه به حضور کارشناسان بهداشت به صورت مستمر در مهد کودک و پیش دبستانی سهیل، شما ولی گرامی همکاری نموده و بهداشت مو، لباس و وسایل شخصی فرزندتان را رعایت فرمایید. (در جهت تحقق اهداف تربیتی، بهداشتی و آموزشی مهد کودک خیبان نبرد جنوبی و رشد روز افزون فرزندتان در این مرکز از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می شود)